У період з 23 по 26 січня 2024 року на базі Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного в столиці нашої країни в місті Києві відбулись фінальні змагання V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»!
![Cool Games, Луганськ](../../../../uploads/category/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%20%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%A35.jpg)
«Cool Games» - це інноваційний український проєкт серед учнівської молоді під девізом «Будь розумним, активним, творчим! Будь Cool!». Він поєднує в собі фізичну та культурну складову і включає змагання з сучасних та адаптованих естафет - комплекс вправ, де учасники змагаються у швидкості, витримці та координації у трьох вікових дивізіонах: 9-10 років, 11-13 років, 14-16 років.
Цьогоріч у фіналі заходу взяли участь 480 учнів та учениць із закладів загальної середньої освіти, 75 вчителів та 75 суддів з усієї України.
![Cool Games Київ](../../../../uploads/category/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%20%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%A3%201.jpg)
Незважаючи на всі складнощі по участі, ситуацію в країні та в нашому регіоні, школярі Луганщини теж мали змогу стати учасниками цього фантастичного заходу, справжнього свята активного руху і здоров’я. Нашу область на змаганнях представляла збірна команда складена з учнів і учениць навчальних закладів Кремінської, Лисичанської і Сватівської громад. Також у роботі в складі суддівської бригади заходу взяли участь представники нашого регіону – Володимир Пархомович (м.Луганськ), Олександр Кузьменко з Кремінської громади і Марина Байбара з с.Мілуватка Сватівської громади.
![Луганське мон Cool Games](../../../../uploads/category/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%20%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%A3%202.jpg)
Незважаючи на то, що нашій команді не вдалося пробитись до Гранд-фіналу заходу, хлопчики та дівчатка отримали вагомий досвід і незабутні враження від цього феєричного спортивного шоу, перевірити свої фізичні здібності та поспілкуватися й подружитися з однолітками зі всіх куточків країни!
![Луганськ, Cool Games](../../../../uploads/category/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%20%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%A3%203.jpg)
Щиро вдячні батькам наших юних спортсменів, керівникам громад, директорам і педагогам навчальних закладів за забезпечення участі у змаганнях «Cool Games»!
Велика подяка організаторам заходу, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Української федерації учнівського спорту за підготовку й проведення найкрутішого, цікавого і яскравого заходу, наймасовіших змагань серед учнівської молоді!
![Cool Games](../../../../uploads/category/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5%20%D0%9C%D0%9E%D0%9D%D0%A3.jpg)
Про цю новину повідомило
Залишити коментар