У Лисичанську стартував «Кубок Донбасу-2020» з мотокросу

28 вер. 2020 р., 16:58:24

26 вересня у Лисичанську стартував «Кубок Донбасу-2020» - відкритий чемпіонат Луганської та Донецької областей з мотокросу.  Проведення Кубка стало можливим завдяки зусиллям фахівця мотокросу Сергія Кропівцева та директора «Лисичанської інженерно-будівельної компанії» Костянтина Жалдакова. Про це повідомляє сайт міста Сєвєродонецьк 06452.com.ua.

Місцем його проведення став мототрек в районі колишнього «Заводу «Строммашина»- на стику території Лисичанська та Вовчеярівської селищної ради.  Турнір зібрав 32 учасники з 18 міст п'яти областей України (Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська і Запорізька) у восьми класах мотоциклів.  Віковий діапазон учасників - від 5 до 61 року.

мотокрос 2

мотокрос 1

Мототрек зібрав понад дві тисячі глядачів, а сам турнір відкрив глава Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка.

Безумовно, найбільш захоплюючими стали старти в найпрестижнішому класі «Open» (професіонали на мотоциклах з об'ємом двигуна до 500 см3), де хороший результат показав 15-річний Ярослав Кропівцев з Лисичанська.  Він з великою перевагою в обох заїздах випередив 15-річного Федора Шутько з Бахмута, а також досвідченого майстра спорту з Краматорська Юрія Фастовця і ще двох суперників.

мотокрос 3

Другий етап «Кубка Донбасу-2020» пройде 4 жовтня в Добропіллі, третій запланований на 11 жовтня в Дружківці.