Почесний житель м. Рубіжне, що на Луганщині, став переможцем Кубку України з поліатлону

2 серп. 2021 р., 15:52:22

Микола Фоменко - ветеран міського спорту, почесний житель м. Рубіжне, що на Луганщині, став переможцем Кубку України з поліатлону (лижоролери), підтвердивши свій статус найсильнішого спортсмена - ветерана України. Про це повідомляється на сторінці Відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

21-24 липня у м. Шацьк Волинської області (в районі озера Світязь) відбувся Кубок України із поліатлону (лижоролери) серед спортсменів основної групи (до 39 років) і ветеранів.

Результати Миколи Івановича вражаючі: в лижних гонках на лижоролерах на 8 км спортсмен показав час – 25,12 хвилин, 12 км – 37,50 хвилин.

фоменко

Вітаємо спортсмена з успіхом в національній першості і бажаємо подальших переможних виступів!